Všechna kabinová zavazadla

V American Tourister jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní možnosti kabinových zavazadel, které jsou stylové i funkční. Zde najdete všechna kabinová zavazadla, která budete potřebovat na víkend nebo na dlouhou cestu. Máme také cenově dostupné a trendy kabinové zavazadlo pro každou příležitost.

Ryanair
Toto zavazadlo si můžete vzít zdarma na palubu letů Ryanair.
Před cestou si vždy dvakrát ověřte u své letecké společnosti nejnovější informace
Take2cabin S Batoh
easyJet
Toto zavazadlo si můžete vzít zdarma na palubu letů easyJet.
Před cestou si vždy dvakrát ověřte u své letecké společnosti nejnovější informace
Take2cabin M Batoh 15.6"

Objevte naše novinky:

Prohlédněte si naše novinky v kategorii kabinových zavazadel. Naše sekce novinek je neustále aktualizována o nejnovější trendy a inovace v oblasti příručních zavazadel.

Naše nejprodávanější kabinová zavazadla:

Podívejte se na naše nejoblíbenější kabinová zavazadla. Tyto bestsellery byly našimi zákazníky vyzkoušeny a otestovány a získaly nadšené recenze.

Skořepinová kabinová zavazadla:

Pokud hledáte odolnost a bezpečnost, naše kabinová zavazadla s tvrdou skořepinou jsou správnou volbou. Tyto kufry jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je polykarbonát nebo ABS, a jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější cestovní podmínky.

Látková kabinová zavazadla

Flexibilnější a lehčí varianta jsou naše látková kabinová zavazadla. Tyto kufry jsou vyrobeny z odolných a přitom lehkých materiálů, jako je nylon nebo polyester, a jsou ideální pro ty, kteří preferují tradičnější vzhled a dojem z kufru.

Lehká kabinová zavazadla:

Pokud chcete ušetřit na váze a vyhnout se dalším poplatkům, naše lehká kabinová zavazadla jsou perfektním řešením. Tyto kufry jsou vyrobeny z inovativních materiálů, které jsou pevné a lehké, což vám umožní zabalit více věcí, aniž byste přidali další váhu.