Ryanair
Take2cabin S Batoh

Váš nejlepší doplněk pro každou příležitost

Batohy jsou všestranným a nezbytným doplňkem pro každého, kdo potřebuje nosit své věci. Ať už se chystáte do školy, do práce nebo na cesty, batoh vám může usnadnit život tím, že poskytuje pohodlný způsob nošení věcí. Naše kolekce batohů nabízí různé styly, velikosti a designy, aby vyhovovaly vašemu osobnímu vkusu a potřebám. Od elegantních a stylových batohů po robustní a praktické, máme pro vás vše.

Batohy do školy: Zůstaňte organizovaní a v pohodlí po celý den

Batohy od American Tourister jsou oblíbené studenty všech věkových kategorií. Dobře navržený batoh vám pomůže udržet si pořádek po celý školní den. Naše batohy jsou odolné, prostorné a stylové, takže jsou perfektní volbou pro přenášení učebnic, notebooků a dalších nezbytných věcí. Díky funkcím, jako jsou polstrované popruhy, více přihrádek, voděodolné materiály, naše batohy do školy učiní vaše každodenní dojíždění do školy hračkou.

Koupit batohy Online

Dobrý batoh prostě musíte mít. Naše kolekce cestovních batohů nabízí dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti, díky čemuž jsou ideální volbou pro jakékoli dobrodružství. Díky funkcím, jako jsou rozšiřitelné přihrádky, zipy proti krádeži a nastavitelné popruhy, jsou naše cestovní batohy navrženy tak, aby byla vaše cesta pohodlná a bezpečná. Ať už cestujete po Evropě, cestujete na víkend nebo dojíždíte do práce či školy, naše cestovní batohy vám pomohou přenášet vaše věci snadno a stylově.

Jaké jsou nejlepší batohy do školy?

Pokud jde o školní batohy, je důležité vybrat takový, který je odolný, prostorný a pohodlný. Hledejte batohy s polstrovanými popruhy a opěrkou zad, více přihrádkami a vyrobené z odolných materiálů, jako je nylon nebo polyester.

Jaký je nejlepší batoh na cestování?

Nejlepší batoh na cestování je ten, který je lehký, prostorný a pohodlný na dlouhodobé nošení. Hledejte batohy s nastavitelnými popruhy a polstrovanou opěrkou zad, abyste rovnoměrně rozložili váhu.

Jak batoh čistit?

Při čištění batohu začněte odstraněním všech nečistot pomocí kartáče s měkkými štětinami. Poté povrch otřete vlhkým hadříkem nebo houbou a jemným mýdlem. Na odolnější skvrny použijte směs vody a octa nebo jedlé sody. Před použitím nechte batoh úplně vyschnout na vzduchu.

Jak mohu učinit svůj batoh pohodlnějším?

Aby byl váš batoh pohodlnější, upravte popruhy tak, aby byla váha rovnoměrně rozložena na ramena a záda. Pomocí bederního popruhu uvolněte část tlaku na ramena.

Jsou batohy povoleny jako příruční zavazadla v letadlech?

Ano, batohy jsou obecně povoleny jako příruční zavazadla v letadlech. Nezapomeňte si však u své letecké společnosti ověřit konkrétní omezení velikosti a hmotnosti pro příruční zavazadla. Je také dobré batoh zabalit tak, aby bylo možné snadno vyndat jakékoli předměty u bezpečnostní kontroly.