Batohy na notebook

Pokud potřebujete batoh, do kterého se vejde váš notebook a všechny ostatní nezbytnosti, pak jste na správném místě. Naše batohy na notebooky jsou trendy i funkční, takže jsou perfektní volbou pro studenty, profesionály a vlastně všechny cestovatele.

easyJet
Toto zavazadlo si můžete vzít zdarma na palubu letů easyJet.
Před cestou si vždy dvakrát ověřte u své letecké společnosti nejnovější informace
Take2cabin M Batoh 15.6"
Vyrobeno z recyklovaných materiálů
Urban Groove Batoh na notebook 15.6"
Vyrobeno z recyklovaných materiálů
Streethero Batok na notebook 17.3"
Vyrobeno z recyklovaných materiálů
Streethero Batok na notebook 15.6"
Vyrobeno z recyklovaných materiálů
Streethero Batok na notebook 14"

Stylové batohy a batohy na notebook

Hledáte odolný a stylový batoh na notebook ve kterém můžete přenášet jak svůj notebook tak i další vybavení? Pak jsou naše batohy na notebook perfektní volbou. Díky polstrovaným popruhům a přihrádkám navrženým speciálně pro notebooky usnadňují naše batohy pořádek a pohodlí na cestách.
V American Tourister chápeme, že najít ten správný batoh pro váš notebook může být skličující úkol. To je důvod, proč jsme sestavili širokou nabídku batohů a batohů na notebooky, které by měly splňovat potřeby každého.
Naše batohy na notebooky jsou navrženy s ohledem na styl i funkci. Jsou ideální pro přenášení notebooku, knih a dalších nezbytností, ať už míříte do třídy, kanceláře nebo na výlet. S polstrovanými popruhy a přihrádkami navrženými speciálně pro notebooky si můžete být jisti, že vaše vybavení bude v bezpečí.
Ať už tedy hledáte stylový batoh na notebook nebo pohodlný batoh na běžné nošení, v American Tourister máme vše. Nakupte ještě dnes z naší kolekce zavazadel pro notebooky a najděte perfektní batoh pro všechny vaše potřeby.

Jakou velikost batohu na notebook bych si měl pořídit?

Záleží na velikosti vašeho notebooku. Změřte rozměry svého notebooku a vyberte batoh, který je dostatečně velký, aby se do něj vešel váš notebook a veškeré příslušenství, které s ním budete potřebovat.

Vejde se do batohu na notebook i tablet?

Ano, mnoho našich batohů na notebook má oddělené přihrádky pro notebook i tablet a také další kapsy a přihrádky na další předměty. Zkontrolujte velikost, kterou potřebujete, pomocí našich filtrů, aby váš notebook dokonale seděl, váš tablet se s ním vejde vždy.

Jak vyčistím batoh na notebook?

Chcete-li batoh na notebook vyčistit, otřete jej vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Vyhněte se používání agresivních chemikálií nebo abrazivních materiálů, které by mohly poškodit látku nebo zipy batohu.